Najlepsza opieka

dla Twoich bliskich!

Oferta Domu skierowana jest do osób starszych pragnących spędzić jesień życia w komfortowych warunkach mając zapewnioną profesjonalną opiekę pielęgniarską, medyczną oraz pomoc w codziennym funkcjonowaniu.

Zapewniamy godne warunki mieszkaniowo – bytowe polegające na zakwaterowaniu w wielometrażowych pokojach z  łazienkami, telewizją, Wi-Fi oraz alarmami gwarantującymi najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Nasz dom jest to obiekt ekologiczny, wyposażony w szereg urządzeń mających na celu oszczędność energii elektrycznej oraz uzdatniających jakość powietrza poprzez całkowitą redukcję zanieczyszczeń zewnętrznych, takich jak smog.

Personel Zakątka Seniora to osoby o sprawdzonych kwalifikacjach, uzyskiwanych na wielu szkoleniach, mających na celu podniesienie bezpieczeństwa oraz poziomu opieki zdrowotnej na terenie Ośrodka.

Dbamy o to, aby proponowany przez nasz zakres usług był na jak najwyższym poziomie.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz setki usatysfakcjonowanych Rodzin pokazuje nam w pełni, czego oczekują od nas nasi Mieszkańcy oraz Ich Najbliżsi.

Udostępniamy miejsca wspólnego wypoczynku i rehabilitacji, takie jak:
– tężnia solna z soli himalajskiej – działająca całą dobę,
– sale dydaktyczno – manualne z dostępem do sprzętu rehabilitacyjnego.

Zapraszamy także do korzystania z ogólnodostępnych miejsc rekreacyjno – wypoczynkowych.

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprez kulturalno – oświatowe, takie jak wyjścia do teatru, filharmonii. Zapraszamy artystów, muzyków do wspólnego biesiadowania przy grillu i innych uroczystościach okolicznościowych.

Wierzymy, że czas spędzony w naszym ośrodku to doskonała alternatywa dla osób samotnych, będących w potrzebie opieki, chcących spędzić czas w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy!

Zakątek Seniora

Prywatny Dom Opieki

Szczegółowych informacji udzielamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

Informacji na temat stanu zdrowia Pensjonariuszy udziela pielęgniarka dyżurna pod numerem telefonu 576-588-178